Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 03.02.2014 14:55:08 

SDH Výčapy

Maškarní ples‚ Karneval
 

Maškarní ples 2013

Týden po masopustním průvodu, jako každý rok, jsme pořádali maškarní ples. Tentokrát zase s osvědčenou hudební skupinou A je to. Už při chystání sokolovny pátečního večera přišly obavy, že nás na celý náročný víkend bude málo. Sobotního podvečera  jsme se sešli změněni na opačné pohlaví. Všem návštěvníkům chvíli trvalo, než se zorientovali ve výčapských poměrech. Uznejte, že výčapské slečny by nebyly k zahozeníJ

Neměli jsme příliš času na srandičky, sál se začal plnit nejrůznějšími masky. Velkou skupinu tvořili  španělští tanečníci a tanečnice, Ivánek se spoustou Nastěnek a totálně zelení ufoni. Dále byli k vidění bojovníci s tyčemi, představitelé pomády, zombíci a další. Oproti loňsku však bylo návštěvníku míň, krize se asi projevila. Pro nás to znamenalo aspoň pár chvil odpočinku. Důkazem bylo i to, že se nemohl prodat poslední pytlíček s tombolou. A to tombola byla vždy pryč během pár okamžiků. Jinak se ale zdálo, že se všichni dobře baví. Kolem půl 4 ráno přestala hrát hudba. Než odešli poslední hosté, stihli jsme aspoň šenk poklidit. Do postele jsme ulehali kolem 5.

                                        

Dětský karneval

V neděli o půl 10 nás čekal velký úklid, aby odpoledne mohly přijít děti. První maskovaní návštěvníci se dostali o půl 2. V šenku už to nebylo tak náročné jako večer.

                                                  

Děti čekaly hry a samozřejmě sladké odměny. Také lákavá tombola se povedla, i když se to u některých neobešlo bez slziček. Karnevalové odpoledne končilo kolem 6. Než jsme poklidili stoly, umyli nádobí a namíchali tradiční pokarnevalový nápoj byl hluboký večer.

Tak a na rok si zase můžeme oddychnout, že to máme za sebou. Děkujeme všem hostům a příští rok nashledanou.

                                         

 

TOPlist