Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 03.02.2014 14:55:08 

SDH Výčapy

Vyhlášení Ex v Nevcehli
 

 

Vyhlášení extraligy ČR v PÚ 2012

Sobota 17. 11. 2012

Od posledního kola extraligy uběhlo více než 2 měsíce. Vítězové i poražení jsou známí. Přesto nás čekalo slavnostní vyhlášení, které je tou nezbytnou tečkou pro ukončení každého ročníku. Protože se o naše úspěchy postaralo více lidí, zakoupili jsme větší počet lístků. Bohužel ne všichni se mohli zúčastnit, proto naši sestavu doplnili kluci, kteří to měli zároveň jako poděkování za celoroční pomoc.

Vše bylo perfektně zorganizované: 13:30 sraz, vyfotit a ve 45 vyrážet.

Zezadu to stejně vypadá líp:

Takže kluci ve 40 zjišťují, že by bylo vhodné společenské oblečení. Dobře, nabereme je po cestě. V 55 přijde další zjištění – bude se tam přespávat. Znova tedy udělat kolečko po Výčapech a naložit věci na spaní. V 14:10 konečně vyrážíme za čekající Havlou. A v Třebíči přichází zjištění číslo 3 – je to v Nevcehli a ne v Lavičkách, kam odbočujeme. Na to už je potřeba otevřít LamburscoJ

Kupodivu do Nevcehle dorážíme včas. Většina už je na místě, strpět akademickou čtvrthodinku a už nás vítá úvodní videoklip. Večerem provází pan Šašek z Pravčic a vše běží jako na drátku. Kromě oceňovaných družstev se vyhlašovaly i speciální kategorie. Skokany roku se staly Benetice, kteří chytře využily přenosu hasičské televize a podaly veřejný inzerát na proudaře. Nejlepší závod opět vyhrály Velké Hoštice (2. Lavičky a 3. Lipová) a tým konstruktérů pan Gába. Mohli jsme se pokochat nejrůznějšími garderóbami dam a slušivými obleky kluků, kteří z nich rázem udělali muže. Pastvou hlavně pro pánské oči byla taneční skupina Hoč Poč z Jihlavy. Postupně se všechny ceny, poháry i finanční odměny rozdaly a videoklip extraligy v PÚ pro 2012 ukončil oficiální část večera. Následovalo vyhodnocení doplňkové ankety, která určila all stars týmy v ženské i mužské kategorii. Nejzajímavější bylo jistě určení miss a missáka (neboli miss hasičáka) Extraligy. Mezi dívky bylo více kandidátek, na mužské scéně zřejmě bezkonkurenčně zvítězil JJJandák. Tak přece se ty večerní košile vyplatilyJ

Venku už panovala tma, když jsme uspokojili svá břicha večeří. Následovala mladičká hudební kapela. Jsme pro každou podporu začínajících umělců, ale jich doba působení mohla být maličko kratší. Na pódiu je vystřídalo seskupení drsnějšího rázu a to nám naprosto vyhovovalo. Každý si užíval volnou zábavu po svém, někteří odjeli domů dříve. Tvrdé jádro se potkalo ve spací místnosti a pokračovalo se povídáním. Následoval kratičký spánek a brzké probuzení, u kterého už se opět povídalo.  Poté, co se nám konečně pořádně rozlepily oči, spolu a vedle nocležníci naznali, že je divný, že i po ránu vypadáme docela dobře. J Kolem 9 hodiny jsme i naše kluci vysypali ze spacáků, pobrali věci a ujížděli domů.

Myslím, že jsme tedy Extraligu ČR v PÚ 2012 ukončili správným způsobem. Zřejmě je to naše poslední (nebo aspoň na delší dobu) loučení s Extraligou, proto jsme si to užili, jak nejlépe se dalo.

Kolem působení družstva SDH Výčapy ženy je spousta ne otazníků ale vykřičníků. Pro vysvětlení, muselo by se stát něco hodně mimořádného, abychom se mohly dál zúčastňovat nejen Extraligy ČR, ale i ligových závodů. Hold v pěti a méně se to běhat nedáL Extraliga 2013 tedy tak s největší pravděpodobností bude bez naší účasti – bude tomu tak po dlouhých  5 letech (2008 – objeta přesně půlka ex, od roku 2009 celá).

Záznam najdete na http://www.hasici150.tv

TOPlist